یکشنبه, 03/11/1399 - 04:59
۱۳۹۸-۰۷-۱۸
دیدار:

دیدار فرمانده و کارکنان یگان حفاظت آستان قدس رضوی با ریاست ساعس ناجا

به گزارش دبیر پرتال یگان ، حجت الاسلام والمسلمین "سيد عليرضا ادياني"  در سومين روز از هفته بزرگداشت ناجا باتشرف به حرم مطهر رضوي و پس از زيارت اين بارگاه ملكوتي در رواق حضرت امام خميني(ره) حضور پيدا كرد در این جلسه که با حضور فرمانده و کارکنان  یگان حفاظت آستان قدس رضوی برگزار شد در سخناني با زائران و مجاوران بارگاه ملكوتي ثامن الحجج حضرت علي ابن موسي الرضا (ع) به تبيين رويكردها و حساسيت كار پليس و ضرورت همياري و همكاري شهروندان پرداخت.

رئيس سازمان عقيدتي سیاسي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران ضمن عرض خير مقدم به جمعي از كاركنان انتظامي كه در اين مراسم حضور داشتند گفت: بايد به همكاران ارجمند خود در فرماندهي انتظامي خراسان رضوي و همه كاركنان سختكوش و انقلابي و ولايي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران خدا قوت بگویيم و خدمات شايسته و تلاش آنها را ارج بنهيم.

وي افزود: پيشاپيش اربعين حسيني و سالروز شهادت امام حسن مجتبي(ع) را به مجاوران و زائران اين بارگاه ملكوتي  و به خصوص همكاران ارجمند خود در نيروي انتظامي تسليت عرض مي کنیم و اميدواريم از معنويات و بركات اين روزهاي بزرگ هر چه بيشتر  بهره مند شويم.  

حجت الاسلام والمسلمین ادياني گفت: كاركنان نيروي انتظامي با سعي و اهتمام جدي در تلاش هستند امنيت را براي نظام جمهوري اسلامي ايران و مردم انقلابي و قدر شناس كشورمان برقرار سازند و حاصل كار آنها بهره مندي جامعه از نعمت بزرگ و والايي است كه بايد به واسطه آن شكرگزار درگاه خداوند متعال باشيم.

وي اظهار داشت: نيروي انتظامي به پشتوانه حمايت ها و همگامي و همكاري مردم عزيز مايه آرامش  درجامعه اسلامي است و با هوشياري خود و با حضور به موقع و موثر، امنيت را در ابعاد مختلف آن چه امنيت اخلاقي و چه امنيت اجتماعي ، اقتصادي ، جاني و ...تامين و برقرار مي كند.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران خاطر نشان كرد: نيروي انتظامي مظهر اقتدار، هوشياري، برخورد حكيمانه و عدالت اسلامي است و امروز نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران اگر چه از مجموعه شهرباني، كميته انقلاب اسلامي و ژاندارمري تشكيل شده ولي اجماع آن براي يك پليس انقلابي است .

وي تاكيد كرد: به فرمايش رهبر عزيزمان نيروي انتظامي خوش درخشيده و اين افتخار بزرگي است كه فرمانده معظم كل قوا از پليس هوشمند و مقتدر ابراز رضايت مي كنند.

حجت الاسلام والمسلمین ادياني گفت:  از ويژگي هاي پليس تراز انقلاب اسلامي مي توان به "هوشياري و بصيرت ديني" اشاره كرد و اين شاخصه هاست كه سبب مي شود پليس هوشمند تبليغات منفي دشمن را شناسايي و ايده هاي نوظهور را رصدكرده و با اشراف كامل به اين تهديدها و كاربست راهبردهاي دقيق و علمي و حساب شده در مسير بي اثري و خنثي كردن  نقشه هاي دشمنان گام بر دارد .  

وي اظهار داشت: نيروي انتظامي اكنون توانسته با يك جهاد فرهنگي ، تبديل به يك نيروي انقلابي شود و متناسب با تهديدات به موقع و بجا برخورد قاطعانانه، جدي و  قانوني داشته باشد.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران گفت: پليس از يك بصيرت اجتماعي مطلوب برخوردار است و از افتخارات نيروي انتظامي اين كه فرمانده آن مقام معظم رهبري است و با هدايت داهيانه رهبر عزيزو با بصيرت و معرفت در مسير تعالي گام بر مي دارد و روز به روز به اقتدار آن افزوده مي شود.

وي اظهار داشت:  نيروي انتظامي ارزش هاي ديني وشرعي را در جامعه پياده مي كند و اميدواريم به عنوان سربازان ولايت و با همكاري و همراهي مردم انقلابي و هميشه در صحنه به وظايف قانوني و تكاليف خود به خوبي و شايستگي عمل كنيم.

در اين مراسم از خانواده هاي معظم 2 شهيد سرافراز و جانباز نيروي انتظامي تجليل به عمل آمد.

منبع
سایت خبرگزاری پلیس

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید