پنجشنبه, 05/14/1400 - 04:46
۱۳۹۸-۱۱-۲۱
سرکشی:
سردار علی اکبر افراسیابی از خانوادهای شهید محمد هادی طاهری و شهید حسن حیدری
سردار علی اکبر افراسیابی: دیدار و سرکشی مسوولان از خانواده های شهدا یک وظیفه و توفیق الهی بوده که وظیفه مدیران است.

به گزارش دبیر پرتال یگان ،سردار علی اکبر افراسیابی فرمانده یگان حفاظت آستان قدس رضوی  از خانوادهای شهید محمد هادی طاهری و شهید حسن حیدری سرکشی و ضمن قدردانی از فداکاری و صبر و استقامت هدایایی به آنان اهداء نمودند.

در این دیدار ایشان ضمن تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر عنوان داشتند: دیدار و سرکشی مسوولان از خانواده های شهدا یک وظیفه و توفیق الهی بوده که وظیفه مدیران است و خون شهیدان و صبر خانواده های این عزیزان عزت، اقتدار و سربلندی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورده  و امنیت و آبادانی کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی شهدای والامقام و از خودگذشتگی آنان حاصل شده است.

وی اظهار کرد: ایثار و فداکاری خانواده معظم شهدا باعث بارور شدن درخت انقلاب اسلامی شد و فرصت خدمت را برای مسوولان فراهم کرد و ترویج فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران کوچک ترین سپاس از این قشر فداکار و بصیر است و می طلبد همه افراد جامعه پیرو واقعی راه شهدا باشند همچنین  مسوولان، مردم و قشرهای مختلف باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده را به طور جدی در دستور کار خود داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید