یکشنبه, 03/11/1399 - 04:18
۱۳۹۹-۰۳-۰۳
سردار علی اکبر افراسیابی:

یوم‌الله سوم خرداد، یادآور حماسه‌آفرینی رزمندگان اسلام است

سردار افراسیابی:یوم‌الله سوم خرداد، یادآور حماسه‌آفرینی رزمندگانی است که دل به معشوق واقعی سپردند و در پاسداری از حریم آرمان‌های والای امام خمینی (ره) و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی سر از پای نشناخته و در صیانت از خاک پاک میهن اسلامی لحظه‌ای درنگ نکردند.

یوم‌الله سوم خرداد، سالروز حماسۀ آزادسازی خرمشهر، در تاریخ انقلاب اسلامی دارای جایگاه و منزلت ویژه‌ای است که با رشادت و ایثارگری رزمندگان اسلام و ایستادگی و مقاومت ملت آزادۀ ایران در برابر تهاجم رژیم بعث عراق با حمایت استکبار جهانی، به‌عنوان سند افتخار هشت سال دفاع مقدس در تاریخ وزین و گران‌سنگ انقلاب اسلامی ایران ثبت شده است.                                                                       

 یوم‌الله سوم خرداد، یادآور حماسه‌آفرینی رزمندگانی است که دل به معشوق واقعی سپردند و در پاسداری از حریم آرمان‌های والای امام خمینی (ره) و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی سر از پای نشناخته و در صیانت از خاک پاک میهن اسلامی لحظه‌ای درنگ نکردند. رزمندگانی که تا آخرین قطرۀ خون خود پای عهدی که با امام خود بسته بودند ایستادند و با آزادسازی خرمشهر، پرچم فتح و پیروزی را بر فراز مسجد جامع این شهر به اهتزاز درآوردند تا طنین گلبانگ «إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُبِینًا))                                       

 در کوچه پس‌کوچه‌های شهر خون و مقاومت بپیچد. دلاورمردان جبهه و جنگ با ایستادگی در برابر دشمن تا بن‌دندان مسلح و مورد حمایت استکبار جهانی ثابت کردند که اتکال به قدرت لایزال الهی و اطاعت از، ولی فقیه دو رمز موفقیت در دفاع از اسلام و قرآن و خلق حماسه‌هایی همچون فتح خرمشهر است. فرزندان برومند این مرز و بوم برای دفاع از وجب به وجب خاک مقدس میهن اسلامی از جان خود گذشتند و اقتدار و عزت ایران را به رخ دشمنان قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی کشیدند تا پیام استکبارستیزی انقلاب اسلامی و مقاومت و ذلت‌ناپذیری ایرانیان غیور و رشید و تربیت‌یافتۀ مکتب قرآن ، رساتر از همیشه به گوش دشمنان انقلاب اسلامی و سران استکبار جهانی برسد.                                                        


حماسۀ پرشور فتح خرمشهر به‌عنوان حماسه‌ای جاودان بر قلب میلیون‌ها ایرانی حک شده است و حماسه‌آفرینان این روز بزرگ نیز در یاد‌ها و خاطره‌ها زنده مانده‌اند؛ بازخوانی پیروزی بزرگ آزادسازی خرمشهر و یادآوری رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان اسلام برای نسل امروز انقلاب اسلامی غرورآفرین بوده و شکست‌ناپذیری و تداوم انقلاب اسلامی را تضمین می‌کند. بی‌تردید تجربۀ تلخ استکبار جهانی از هشت سال ایستادگی و مقاومت ملت ایران در جنگ تحمیلی بزرگترین عامل بازدارندۀ جنگ‌افروزی و طمع‌ورزی آنان علیه ایران اسلامی تاکنون بوده است.                                                                 


اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عملیات غرورانگیز بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر، بر ضرورت حفظ فرهنگ و معارف دفاع مقدس تاکید کرده و از عموم مردم انقلابی و مسئولان خدوم ایران اسلامی دعوت می‌نمایم تا با اطاعت از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)  در مسیر عملی‌شدن بیانیۀ گام دوم انقلاب گام برداشته و با پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقاومت و پایداری در برابر زورگویی‌ها و زیاده‌خواهی استکبار جهانی، ان‌شاء‌الله برای همیشه، بساط ظلم و استکبار و استعماراز صحنۀ گیتی برچیده شود. در کنار مضجع شریف حضرت ثامن الحجج علیه السلام دعاگوی وجود شریفتان هستم .                                       

                                              

فرمانده یگان حفاظت آستان قدس رضوی

سرتیپ دوم پاسدار   علی اکبر افراسیابی

 

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید